Andrzei111 (dyskusja) 23:23, 3 gru 2016 (CET)[odpowiedz]

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.

Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.

Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.

Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!

‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:06, 10 maj 2017 (CEST)[odpowiedz]

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committee

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:11, 10 cze 2017 (CEST)[odpowiedz]

MetjuLFC (dyskusja) 15:39, 28 sty 2018 (CET)[odpowiedz]

MetjuLFC (dyskusja) 15:42, 28 sty 2018 (CET)[odpowiedz]

MetjuLFC (dyskusja) 15:44, 28 sty 2018 (CET)[odpowiedz]

Maryla Gabriel

Swetoniusz (dyskusja) 00:36, 27 lip 2018 (CEST)[odpowiedz]

Kacper Złotopolski

Swetoniusz (dyskusja) 11:55, 27 lip 2018 (CEST)[odpowiedz]

Tomasz Gabriel

Swetoniusz (dyskusja) 14:15, 27 lip 2018 (CEST)[odpowiedz]

Rodzina Złotopolskich

Swetoniusz (dyskusja) 14:17, 27 lip 2018 (CEST)[odpowiedz]

Wiesław Gabriel

Swetoniusz (dyskusja) 14:18, 27 lip 2018 (CEST)[odpowiedz]

~malarz pl PISZ 00:42, 1 wrz 2018 (CEST)[odpowiedz]

Liam (książę Nassau)

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

  • Dodaj źródła do wszystkich treści - w tej chwili większość info jest ich pozbawiona
  • Usuń proszę powtórzenia - informacje o rodzicach są dwa razy, niepotrzebnie w tak krótkim artykule, o zamieszkaniu też itp.
  • ... i informacje zgoła nonsensowne ;) jak ta, że dwulatek nie pełni oficjalnych obowiązków.

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, Felis domestica (dyskusja) 20:37, 26 kwi 2019 (CEST)[odpowiedz]

Monakijskie fundacje i stowarzyszenia

Ciacho5 (dyskusja) 18:20, 20 cze 2019 (CEST)[odpowiedz]

Community Insights Survey

RMaung (WMF) 16:47, 6 wrz 2019 (CEST)[odpowiedz]

Reminder: Community Insights Survey

RMaung (WMF) 17:13, 20 wrz 2019 (CEST)[odpowiedz]

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Dzień dobry Anne Marie -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 22:46, 23 wrz 2019 (CEST)[odpowiedz]

Reminder: Community Insights Survey

RMaung (WMF) 21:51, 3 paź 2019 (CEST)[odpowiedz]

Amelia Windsor

Wydaje mi się, że jednak w opisie przyależności rodzinnej "Glücksburgowie" to błąd, ponieważ Amelia jest jedynie powinowatą księcia Filipa (Mountbattena) ur. jako Glücksbug.

Donatus Polonorum (dyskusja) 15:50, 19 kwi 2020 (CEST)[odpowiedz]

Amelia Windsor

Wydaje mi się, że jednak w opisie przyależności rodzinnej "Glücksburgowie" to błąd, ponieważ Amelia jest jedynie powinowatą księcia Filipa (Mountbattena) ur. jako Glücksbug. Donatus Polonorum (dyskusja) 15:52, 19 kwi 2020 (CEST)[odpowiedz]

Ad:Andrzej (książę Yorku)

Ad:Andrzej (książę Yorku)

Dziękujemy Ci za Twój wkład w rozwój Wikipedii. Chcielibyśmy jednak zwrócić Twoją uwagę na fakt, że Wikipedia dba o swoją wiarygodność, w związku z czym oczekujemy, iż Wikipedyści przestrzegać będą zasady weryfikowalności, a także będą w pisanych przez siebie hasłach podawać – zgodnie z przyjętymi zasadamiźródła, na których się opierali.

Niestety informacje zamieszczone przez Ciebie w artykule Andrzej (książę Yorku) nie spełniają tych kryteriów – nie zostały bowiem podane źródła zamieszczanych przez Ciebie informacji. Będziemy wdzięczni, jeżeli uzupełnisz ten brak. Tutaj znajdziesz informacje, jak to zrobić. znajdziesz informacje, jak to zrobić. W przypadku problemów śmiało poproś o pomoc jednego z administratorów.

Dziękujemy za zrozumienie.

Na razie wycofałem Twoją edycję (w każdym razie tę część, która nie miała oparcia w dodanym później przypisie). Możesz ją oczywiście przywrócić, ale musi temu towarzyszyć podanie przypisu do tekstu źródłowego. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 13:23, 30 kwi 2020 (CEST)[odpowiedz]

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipedią

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail [email protected] lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail [email protected]. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią ([email protected]). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 01:53, 12 cze 2020 (CEST)[odpowiedz]

Openbk (dyskusja) 11:47, 27 sie 2020 (CEST)[odpowiedz]

Ad:Stefan Casiraghi

Ad:Stefan Casiraghi

Cześć! Dysponujesz źródłem informacji o pogrzebie: „Msza pogrzebowa Stefana Casiraghi'ego miała miejsce w ósmą rocznicę pogrzebu księżnej Grace w Katedrze Świętego Mikołaja w Monako” ([1])? W haśle o księżnej Grace jest napisane, że jej pogrzeb odbył się 18 września, a Casiraghi zmarł przecież w październiku. Trudno więc, aby jego pogrzeb odbył się w rocznicę pogrzebu księżnej. Pozdrawiam, Wiktoryn <odpowiedź> 13:06, 27 gru 2020 (CET)[odpowiedz]

MondryJA (dyskusja) 16:46, 21 lip 2021 (CEST)[odpowiedz]

Przypominamy: zagłosuj w wyborach do Rady Powierniczej Wikimedia Foundation 2021

Otrzymujesz niniejszą wiadomość, gdyż masz prawo głosować w wyborach do Rady Powierniczej WMF w tym roku. Wybory rozpoczęły się 18 sierpnia 2021 i potrwają do końca miesiąca.

Wikimedia Foundation (WMF) odpowiada za projekty takie, jak Wikipedia, zaś na jej czele stoi Rada Powiernicza. Jest to ciało decyzyjne WMF. Więcej o Radzie przeczytać możesz tutaj.

W tym roku, społeczności ruchu Wikimedia wybierają czterech swoich przedstawicieli w Radzie. O miejsca w Radzie ubiega się 19 kandydatów z całego świata. Więcej o kandydatach przeczytać możesz pod tym adresem.

Do głosowania uprawnionych jest prawie 70 tysięcy użytkowników, w tym Ty! Głosowanie potrwa do godziny 23:59 (UTC), 31 sierpnia 2021. Zagłosuj przez link na meta.

Jeśli oddałeś/-aś już głos, dziękujemy i prosimy o zignorowanie tej wiadomości. Można głosować raz, niezależnie od liczby posiadanych kont.

Więcej informacji o wyborach

dostarczone zgodnie z informacją podaną na Tablicy ogłoszeń (Specjalna:Diff/64157534) przez mastibot <dyskusja> 01:13, 29 sie 2021 (CEST)[odpowiedz]

Niegodzisie (dyskusja) 12:39, 6 sty 2022 (CET)[odpowiedz]

83.238.37.116 (dyskusja) 10:18, 4 lut 2022 (CET)[odpowiedz]

Cała dodana sekcja o genealogii pozbawiona była źródeł. Możesz ją przywrócić, ale wskaż wiarygodne źródło. Cały artykuł pod tym względem kuleje, a odnośniki dodawane są w postaci gołych linków. Przy uzupełnianiu lub modyfikowaniu treści proszę wskazuj źródło podając jego autora, instytucję publikującą, datę publikacji. Takie elementarne dane pozwalają też ocenić wiarygodność źródeł. Zobacz Wikipedia:Weryfikowalność, Pomoc:Przypisy. Kenraiz (dyskusja) 21:13, 19 cze 2022 (CEST)[odpowiedz]

DNU: Szablon:Hanowerska rodzina książęca

~malarz pl PISZ 14:45, 2 kwi 2023 (CEST)[odpowiedz]

--94.254.177.3 (dyskusja) 00:03, 3 kwi 2023 (CEST)[odpowiedz]

DNU: Rodzina książęca Monako – linia de Matignon

Hoa binh (dyskusja) 19:23, 12 kwi 2023 (CEST)[odpowiedz]

Prośba o aktualizację szablonu "PerreCharlotte"

Witaj, mam prośbę o uzupełnienie szablonu o Wiktorię Ducruet urodzoną w tym miesiącu. Ja nie radzę sobie z szablonami i stąd ta prośba. Zwracałem się do innego Wikipedysty ale on też nie radzi sobie. Z góry dziękuję i pozdrawiam. --Bogusław Pab (dyskusja) 12:20, 22 kwi 2023 (CEST)[odpowiedz]

Rekord Guinnessa może być nasz! Dołącz do uczestników wyjątkowego edytonu!

Dzień dobry!

Zapraszam Ciebie bardzo serdecznie do wyjątkowego uczczenia 22 urodzin Polskiej Wikipedii! 26 września rozpocznie się w Warszawie 100-godzinny edyton, którego celem jest pobicie rekordu Guinnessa w długości edytowania. Na stronie Wikipedia:Rekord Guinnessa 2023 przedstawiliśmy szczegóły wydarzenia. Jeśli masz ochotę dołączyć, choćby na kilka godzin, to świetnie! Teraz zbieramy deklaracje TUTAJ.

Zapewniamy nocleg, wyżywienie, dyplom uczestnictwa oraz upominki, możemy również pomóc w organizacji podróży. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące organizacji tego wydarzenia, chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Gdarin dyskusja, 20:56, 21 sie 2023 (CEST)[odpowiedz]


Witaj

Uczę się języka hebrajskiego. Tutaj go sobie utrwalam.

Źródło

Zawartość tej strony pochodzi stąd.

Odsyłacze

Generator Margonem

Podziel się