Oczy i uszy zmusiły mnie do odejścia z projektu. Nie oczekuj odpowiedzi. 4@

No co ty. Nie zniechęcaj się tak łatwo! Pozdrawiam ♫ DJ TheOoO ♫ dyskusja ☺

Ej ludzie, o co chodzi z tym, że 4C odeszła, zadedykuj jej artykuł, co to ma znaczyć??? Wikipedysta:Michal dln/podpis

you are kidding, aren't you?

To odejscie to zart, prosze, powiedz ze zart...

Pewnie zdecydowalas sie na amen. Szkoda. Bedzie teraz tu bardziej ponuro, nie mowiac juz o stratach merytorycznych. Ale jakby bylo cos co by moglo zmienic Twe zdanie, to daj znac, prosze... Best, Andrzej R. (Stotr 14:51, 8 sie 2006 (CEST))

Rezygnacja byłaby najbardziej bezsensownym i pesymistycznym finałem tego RFC. Może nie mnie to mówić, jako wikipedyście bez dorobku i stroniącego od jakiegokolwiek udziału w "zyciu społecznosci" ale i tak mowię, jako człek w wieku "ponadstudenckim", cokolwiek życie znający;) Nie rób tego. Jacot 17:22, 8 sie 2006 (CEST)

Rozumiem jeśli prostactwo, małostkowość, obłuda i chamstwo akceptowane milcząco brakiem wyciąganych konsekwencji spowodowały Twój niewłaściwy wybuch emocji i Twoje zniechęcenie oraz odejście z projektu, ale wiki nie jest projektem przeznaczonym dla osób tak zachowujących się, ani przez nie głównie używanym i nadal możesz używać wiki z korzyścią dla siebie i zwykłych użytkowników. Pozdrawiam PawełS 20:52, 8 sie 2006 (CEST)

Super informacje :) Adrian tdw (dyskusja) 22:55, 23 cze 2020 (CEST)

Fen

Podłączyłem się, żeby odpisać na temat "fenu" a tu widzę odłączenie się. Najpierw "stalowy kangur" zrezygnował z bycia adminem a teraz wy (ty) z projektu. Patrząc się na problem z dystansu, to naprawde cała sytuacje nie wyglada aż tak dramatycznie. Nie wiem czy ta rezygnacja to tylko efekt dyskusji, a może też zmęczenie "wikiholizmen". Proponuję długi urlop. Pcirrus.

:en

Hi,

sorry that I did not take part in your RFC -- partly due to my limited language skills, partly because I did not want to believe that your edit summaries could be a problem.

If you are really leaving here (I hope not), please consider contributing to the English wikipedia -- it is a bit farther developed, and I think (I hope) that there we have left the dark ages behind already.

And please check back here in a year or two -- perhaps the button "drobna zmiana" will be called "drup" by then?

-- Alef 23:15, 8 sie 2006 (CEST)

Też z początku RFC nie mogłem uwierzyć przez kilka dni. PawełS 00:24, 9 sie 2006 (CEST)

Miłego czytania

Skakanka


"Żeby kózka nie skakała,
Toby nóżki nie złamała".
Prawda!

Ale gdyby nie skakała,
Toby smutne życie miała.
Prawda?

Bo figlować - bardzo miło,
A bez tego - toby było
Nudno...

Chociaż teraz musi płakać,
Potem będzie znowu skakać!
Trudno!

Więc gdy cię dorośli straszą,
Że tak będzie, jak z tą naszą
Kozą,
Najpierw grzecznie ich wysłuchaj,
Potem powiedz im do ucha
Prozą:

"A ja znam może dwadzieścia innych kózek, co od rana do wieczora skakały i zdrowe są, i wesołe, i nic im się nie stało, i dalej skaczą! Grunt, żeby się nie bać! Tak skakać, żeby się nic nie stało! Bo inaczej, co by za życie było? Prawda?" I skacz, ile ci się podoba. Niech dorośli zobaczą, jak się to robi!

Pozdrawiam, alx d 10:18, 9 sie 2006 (CEST)

Nie oczekuję odpowiedzi...

... ale nieładnie tak dogryzać na odchodne. Na wypadek powrotu przyjmij radę: przemyślenia na temat motywów czyjegoś postępowania zostawić dla siebie. Pozdrawiam! --<A.J.>--<?>-- 13:04, 9 sie 2006 (CEST)

Kategoria:Współczesna filozofia żydowska

Czesc! Zglosilem przed chwila ta kategorie do usuniecia. Zauwazylem, ze Ciebie tez drazni ciagle bezmyslne wsadzanie ludzi do worka z napisem "Zydzi" (albo, innymi slowy: patrznie ludziom co maja w majtkach...). Zapraszam do pomocy w usunieciu tego wandalizmu. Pozdrowiania --Piotr Strębski 01:22, 12 sie 2006 (CEST)

Naiwność na codzień i od święta

4C: Przeglądam listę ników na Twojej stronie wikipedysty i uśmiecham się... O święta naiwności!

Na wspomnianej przez Ciebie liście pojawiają się osoby oraz pacynki, z którymi wymieniałem się, wymieniam się lub zamierzam się wymieniać opiniami. Umieściłem ten spis na mojej stronie, żeby móc szybko wchodzić na strony ujętych w nim figur. Nie jest to więc ani lista moich przyjaciół, ani mych wrogów. Każdy może na nią trafić, choć nie każdemu będzie to dane.

Co do kwestii sympatii oraz antypatii, nie kieruję się w tych względach opinią publiczną, ale moim własnym wyczuciem. Lubię tych, których lubię. Liczę się z tym, że wrogowie moich przyjaciół mogą stać się moimi wrogami. Mało mnie to obchodzi. Przyjaciół ma się na dobre i na złe.

w1k0* 16:38, 13 sie 2006 (CEST)

L8r

No, to postępy na drodze wprowadzania jedynie słusznych zmian w projekcie widzę, a ileż wzruszeń na PUA mi umknęło, gdy brykałem po górkach. Idzie ku lepszemu niewątpliwie. Szkoda tego wkładu, co go nie włożysz. Pozdrufki i a nuż do zobaczenia, Bansp 22:52, 16 sie 2006 (CEST)

Przydaloby sie

jakbys wrocila... i nie popelnila mojego jednak bledu z odejciem, wtedy Ty prosilas, teraz ja- mam nazdzieje ze bede w tym skutecniejszy...Vuvar1 Dyskusja 23:08, 21 sie 2006 (CEST)

Przepraszam

Przepraszam, że się nie wypowiedziałem na RFC... Nie myślałem, że to się tak nie skończy... Teraz mogę tylko żałować. kauczuk 23:11, 5 wrz 2006 (CEST)

=Omieg górski

Przy opisywaniu gatunków biologicznych obowiązuje określony szablon Szablon:GatunekDwuliściennych, który powstał po długotrwałych uzgodnieniach wielu ludzi. Mnie też niektóre rzeczy w nim nie podobały mi się, jednak lepiej, aby panowała jednolitość, inaczej powstałby kogiel-mogiel, a to może i gdzieś jest dobre, ale nie w botanice. Selso 19:39, 8 wrz 2006 (CEST)

Simone de Beauvoir

Albertus teolog (dyskusja) 21:16, 11 paź 2011 (CEST)


Witaj

Uczę się języka hebrajskiego. Tutaj go sobie utrwalam.

Źródło

Zawartość tej strony pochodzi stąd.

Odsyłacze

Príslušenstvo z całego świata szara ruda rudo-szara wymiary granatowa czerwona kostka granitowa na podjazdy i chodniki ścierzki brukarstwo viagra and other drugs

Podziel się