Data
|
Tytuł filmu
|
Kraj
|
Reżyseria
|
Obsada
|
10 stycznia |
Filip z konopi |
|
Józef Gębski |
Jerzy Bończak, Kazimierz Brusikiewicz, Irena Byrska, Bożena Dykiel, Filip Gębski
|
17 stycznia |
Zasieki |
|
A.J. Piotrowski |
Damian Damięcki, Andrzej Wojaczek, Olgierd Łukaszewicz, Janusz Bylczyński
|
24 stycznia |
Limuzyna Daimler-Benz |
|
Filip Bajon |
Michał Bajor, Piotr Bajor, Maja Komorowska, Tadeusz Łomnicki, Janusz Gajos
|
31 stycznia |
Danton |
/ |
Andrzej Wajda |
Gérard Depardieu, Wojciech Pszoniak, Anne Alvaro, Roland Blanche, Patrice Chéreau
|
14 lutego |
Punkty za pochodzenie |
|
Franciszek Trzeciak |
Michał Juszczakiewicz, Leonard Andrzejewski, Barbara Bargiełowska
|
21 lutego |
Karate po polsku |
|
Wojciech Wójcik |
Michał Anioł, Edward Żentara, Dorota Kamińska, Zbigniew Buczkowski, Jerzy Trela
|
28 lutego |
Wojna światów – następne stulecie |
|
Piotr Szulkin |
Roman Wilhelmi, Krystyna Janda, Mariusz Dmochowski, Jerzy Stuhr, Marek Walczewski
|
4 marca |
Czerwone węże |
|
Wojciech Fiwek |
Agnieszka Wielgus, Magdalena Scholl, Adam Probosz, Alicja Jachiewicz
|
14 marca |
Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny |
|
Janusz Majewski |
Anna Dymna, Jerzy Zelnik, Aleksandra Śląska, Krzysztof Kolberger, Zdzisław Kozień
|
15 marca |
Prawo jest prawem |
|
Krzysztof Wojciechowski |
Edward Narkiewicz, Tadeusz Hofmokol, Bogusława Bulska, Agnieszka Puchała
|
18 marca |
Śpiewy po rosie |
|
Władysław Ślesicki |
Krystyna Wachelko-Zaleska, Maciej Góraj, Sylwester Maciejewski, Joanna Kasperska
|
28 marca |
Austeria |
|
Jerzy Kawalerowicz |
Franciszek Pieczka, Wojciech Pszoniak, Jan Szurmiej, Ewa Domańska
|
11 kwietnia |
Wilczyca |
|
Marek Piestrak |
Krzysztof Jasiński, Iwona Bielska, Stanisław Brejdygant, Olgierd Łukaszewicz
|
18 kwietnia |
Krach Operacji Terror |
/ |
Anatolij Bobrowski |
Krzysztof Chamiec, Siergiej Szakurow, Ilena Cypliakowa, Tomasz Zaliwski, Leonid Kuliagin
|
9 maja |
Słona róża |
/ |
Janusz Majewski |
Daniela Vackova, Jan Piechociński, Edward Rączkowski, Bogusz Bilewski
|
16 maja |
Wielki Szu |
|
Sylwester Chęciński |
Jan Nowicki, Andrzej Pieczyński, Dorota Pomykała, Leon Niemczyk, Karol Strasburger
|
27 czerwca |
Pełnia nad głowami |
|
Andrzej Czekalski |
Franciszek Pieczka, Zygmunt Malawski, Kazimierz Witkiewicz, Marian Opania
|
15 lipca |
Palace Hotel |
|
Ewa Kruk |
Wojciech Pokora, Zdzisław Wardejn, Jerzy Bończak, Magdalena Cwenówna, Maciej Damięcki
|
22 sierpnia |
Okno |
|
Wojciech Wójcik |
Tadeusz Huk, Iwona Bielska, Zofia Jaroszewska, Jerzy Bińczycki, Zofia Czerwińska
|
1 września |
Do góry nogami |
|
Stanisław Jędryka |
Tomasz Domański, Tomek Elsner, Jurek Kocur, Sławomir Hajduk, Wojtek Pałka
|
5 września |
Pensja pani Latter |
|
Stanisław Różewicz |
Barbara Horawianka, Halina Łabonarska, Hanna Mikuć, Magdalena Wołłejko
|
12 września |
Na odsiecz Wiedniowi |
/ |
Lucyna Smolińska Mieczysław Sroka |
Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Jerzy Kamas, Emil Karewicz, Gustaw Lutkiewicz
|
12 września |
Nieciekawa historia |
|
Wojciech Jerzy Has |
Gustaw Holoubek, Hanna Mikuć, Anna Milewska, Elwira Romańczuk, Janusz Gajos
|
23 września |
Klejnot wolnego sumienia |
|
Grzegorz Królikiewicz |
Mieczysław Voit, Krzysztof Luft, Jerzy Prażmowski, Krystyna Kozanecka
|
3 października |
Jeśli się odnajdziemy |
|
Roman Załuski |
Krzysztof Kolberger, Barbara Klimkiewicz, Anna Romantowska, Tadeusz Borowski
|
17 października |
Klakier |
|
Janusz Kondratiuk |
Zuzanna Łozińska, Michał Bajor, Włodzimierz Boruński, Włodzimierz Musiał, Włodzimierz Preyss
|
20 października |
Rodzina Leśniewskich |
|
Janusz Łęski |
Krystyna Sienkiewicz, Krzysztof Kowalewski, Wanda Majerówna, Wojciech Siemion
|
24 października |
Przeklęta ziemia |
|
Ryszard Czekała |
Jan Jurewicz, Franciszek Muła, Paweł Paradowski, Zydorek-Probosz, Hanna Banaszak
|
14 listopada |
Prognoza pogody |
|
Antoni Krauze |
Halina Buyno-Łoza, Zofia Cegiełkowa, Barbara Chojecka, Eugenia Horecka, Henryka Janikowska
|
21 listopada |
Odwet |
|
Tomasz Zygadło |
Leon Niemczyk, Roman Wilhelmi, Elżbieta Czyżewska, Ewa Wiśniewska, Adam Ferency
|
28 listopada |
Ostrze na ostrze |
|
Tadeusz Junak |
Tomasz Stockinger, Anna Dymna, Jerzy Karaszkiewicz, Gustaw Lutkiewicz
|
12 grudnia |
Okolice spokojnego morza |
|
Zbigniew Kuźmiński |
Roman Wilhelmi, Małgorzata Niemirska, Teresa Budzisz-Krzyżanowska
|
12 grudnia |
On, ona, oni |
|
Włodzimierz Szpak Krzysztof Tchórzewski Andrzej Mellin |
Agnieszka Mandat, Piotr Garlicki, Magda Teresa Wójcik, Teresa Sawicka, Maciej Góraj
|
26 grudnia |
Głowy pełne gwiazd |
|
Janusz Kondratiuk |
Witold Goliński, Włodzimierz Preyss, Maria Baster, Ewa Szykulska, Danuta Rinn
|